Prezentace

Z VSE Wiki

Verze z 12:36, 25. 7. 2008; Xpoko04 (Talk | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

[editovat] Prezentace pro studenty (10. 6. 2008)

[editovat] Video

Na server Videoserver byl umístěn záznam prezentace pro studenty, která se uskutečnila 10. 6. 2008 v Nové Aule VŠE. Záznam je k dispozici zde.

[editovat] Ohlédnutí

Dne 10. 6. 2008 se za velkého zájmu studentů a za přítomnosti funkcionářů VŠE (rektor VŠE prof. Richard Hindls, prorektor pro pedagogiku doc. Felix Koschin, ředitel Výpočetního centra RNDr. Karel Nenadál a dalších) a za účasti dodavatele nového infomačního systému z Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně (MZLU) uskutečnila prezentace nového informačního systému ISIS.

Děkujeme mnohokrát za projevený zájem a za dotazy, které jste pokládali. Odpovědi na nejčastější a nejzajímavější z nich budou k dispozici zde. Pro ty, kteří se nestihli prezentace zúčastnit osobně, bude v brzké době prezentace zpřístupněna pro online prohlížení. Bližší informace budou k dispozici během několika málo dní.

Do té doby Vám atmosféru a hlavní prezentátory přiblížíme několika fotografiemi:


Adam Trčka Richard Hindls

Karel Nenadál Milan Šorm

Prezentace ISISu na VŠE


[editovat] Představení nového studijního informačního systému studentům

Dne 10. 6. 2008 se na VŠE uskuteční prezentace nového studijního informačního systému, který bude nasazen v průběhu letních prázdnin do provozu. Během prezentace Vám budou zodpovězeny základní otázky – proč tento systém implementujeme, kdy se tak stane, jaké změny to přinese, co to pro Vás znamená, atd...

Na závěr prezentace pak proběhne krátká ukázka základní funkcionality systému, během které si budete moci prohlédnout, jaké funkce stávajících systémů nový ISIS převezme. Dozvíte se, jak se v něm přihlásit na zkoušku, jak si prohlédnout rozvrh, jak odevzdat seminární práci, kde si podat žádost o ubytovací stipendium, apod...

Délku prezentace odhadujeme přibližně na jednu hodinu, během které vystoupí:

  • prof. Ing. Richard Hindls, CSc., rektor VŠE
  • RNDr. Karel Nenadál, ředitel Výpočetního Centra VŠE
  • RNDr. Ing. Milan Šorm, Ph.D., vedoucí UIKT MZLU v Brně
  • Bc. Adam Trčka, vedoucí týmu DM a RS projektu implementace

Pokud se chcete prezentace zúčastnit, přihlaste se, prosím, v systému Semestr na zkoušku z fiktivního předmětu 9999VC – Zavedení ISIS. Tato registrace pro Vás neznamená povinnost se prezentace bezpodmínečně zúčastnit, ani Vám v případě velkého zájmu nezajišťuje místo k sezení. Jedná se nám pouze o přibližné zjištění zájmu, abychom byli schopní zajistit posluchárnu s dostatečnou kapacitou.

Máte v souvislosti se zavedením ISISu nějakou otázku na vývojový tým, implementátory, případně kohokoliv jiného? Pokud ano, pošlete nám svůj dotaz emailem na adresu migrace@vse.cz. Nejčastější a nejzajímavější otázky budou během prezentace zodpovězeny.

Těšíme se na Vás!

[editovat] Otázky a odpovědi z prezentace

Dotazy kladené během prezentace a odpovědi na ně si můžete přečíst na: FAQ.

[editovat] Prezentace pro Odbor správy sítě a síťových služeb

Na wiki byla uložena prezentace (Soubor:ISIS web.ppsx) připravená pro Odbor správy sítě a síťových služeb. Sic se jedná o prezentaci pro jeden z odborů Výpočetního centra, doufáme, že i Vám přinese některé nové informace a poznatky. Pokud některým z nich nerozumíte, nebojte, brzo se vše dozvíte. :-)

Pokud máte problém se zobrazením prezentace (je vytvořena v MS Office 2007). Stáhněte si aktualizační balíček, který zajistí kompatibilitu, popř. prohlížeč pro PowerPoint 2007.

Osobní nástroje